Trist melding å få, men har gode minner å huske til bake på. Han var også en god rådgiver. Vi lyser fred over hans minne.
Takk for godt og hyggelig naboskap.
En hedersmann er gått bort. Den dyktigste lensmannen i mine 35 år som sorenskriver. Stein Husby.
Veldig trist å få beskjed om Leifs bortgang. Vi husker Leif som oppmerksom og alltid interessert i vårt prosjekt på fjellet. Det har vært godt å dele våre frustrasjoner og gleder med ham og Astrid. Vi vil savne Leifs nysgjerrighet og tydelige meninger, hans humor og glimt i øye. Tina og Morten
Vår dypeste medfølelse i sorgen og savnet etter en kjær ektemann, far, svigerfar, bestefar og oldefar. Vil huske Leif som en trivelig, omsorgsfull, gjestfri, sporty og kunnskapsrik lensmann, alltid blid og med glimt i øyet. For oss som har og har hatt vår arbeidsplass på Stortinget i en mannsalder, var det hyggelig å ha en omvisning i dette spesielle huset for Leif og andre pensjonister fra Nore.
Hvil i fred, kjære Leif!
Leif Rustgaard spreidde humør over alt der han virka, fagmann, sakleg, kunnskapsrik - smilande og morosam. Han gjorde ein stor samfunnsinnsats på fleire felt. I alt samvær og politisk arbeid skjønte eg likevel at hjå Leif sto heimen og heimemiljøet aller høgast i kurs. Ein "logn og tærig" kar me vilja hugse lenge! - Fred over Leif Rustgaard sitt gode minne!
Takk for gode minner. Hvil i fred
Takk for samarbeid og mange gode minner
Du var en enestående sjef og venn gjennom mange år.
Hvil i fred.
Trist å høre at Deres Kjære pappa, mann, bestefar og oldefar Leif er gått bort. Altid blid og jovial som han var. Tenker mye på dere. Savnet er og blir stort men minnene vil leve videre. Hilsen og klem fra naboene på Skahjem
Kjære onkel Leif. Tusen takk for alle de gode minnene. Hvil i fred.
Takk for at du stod sammen med oss i kampen om rettferdighet.
Vi lyser fred over ditt gode minne.
Takk for alle gode minner
Det var trist da vi fikk meldingen om din bortgang. Både Oddvar og jeg har hatt gleden av å kjenne deg gjennom mange, mange år! Da vi møttes var du alltid så interessert og engasjert i ulike tema og det ble både skjemt og alvor. Det er spesielt for oss som nå bor på Rustgard at du er født i det lille røde huset her på tunet. Min mor Gudrun som var din kusine, kalte rommet der du ble født for lensmannskroken.
Vi har mang en gang beundret din stå-på-vilje. Til tross for mange krevende sykdomsperioder, har du gått på og ikke gitt deg. Mang en gang siste året møtte vi deg gående på Fjordveien da vi kom syklende. «Èin må halde seg i førm veit du», sa du ofte. Vi ser med takknemlighet tilbake på de gangene vi også siste året fikk besøk av deg. Vi gjemmer de mange gode minner om deg og lyser fred over ditt kjære minne.
Vår dypeste medfølelse til familien. Vi på Elvestad minnes med glede alle de hyggelige besøkene og den gode praten med Leif . Det blir et stort savn.
Kondolerer til familien
Vår inderligste kondolanse.
Leif, en kjernekar!
Takk for all hygga gjennom mange år
En siste hilsen med takk for hyggelig vennskap.
Vår dypeste medfølelse i sorgen og savnet.
Den største medfølelse.
Hilsen VIvi sæther
Takk for innsatsen du har lagt ned for Øvre Numedal Fjellstyre gjennom mange år. Hvil i fred